zastupujeme

…více než 30 zahraničních výrobců profesionální bezpečnostní techniky. Díky našemu širokému portfoliu produktů jsme schopni uspokojit potřeby nejnáročnějších zákazníků a zajistit jim přístup k nejmodernějším technologiím v oblasti bezpečnosti, získávání a ochrany informací. Jsme vždy na špičce inovací a přinášíme na trh produkty s nejvyšší kvalitou a spolehlivostí.

VIDEO

Vysoce kvalitní miniaturní řešení pro pořizování videozáznamu, sloužící policii, zpravodajským službám, speciálním jednotkám a dalším vládou schváleným organizací, které bojují proti závažné trestné činnosti a teroru. Systémy pro analýzu obrazu a stabilizaci videa.

Claresys Ltd je britská společnost, která dodává nejlepší dostupné řešení video sledovacích systémů pro organizace zabývající se vymáháním práva, bezpečnostní služby a ozbrojené síly. Společnost Claresys ve spolupráci s obrannou, vědeckou a technologickou laboratoří UK MoD (DSTL), také nezávisle vyvinula mnoho jedinečných optických produktů, které pomáhají svým zákazníkům získat výsledky i v náročných podmínkách sledování.

Covidence A/S je společnost s odbornými znalostmi a zkušenostmi v oblasti sledovacích technologií. Navrhujeme, vyvíjíme a vyrábíme miniaturní video monitorovací zařízení pro policejní síly, zpravodajské agentury, speciální síly a další vládní organizace po celém světě. 

CT-Video GmbH se sídlem v Lutherstadtu Eisleben (Sasko-Anhaltsko) vyvíjí, vyrábí a distribuuje mobilní bezdrátová řešení pro přenos videa, zvuku a dat. Kromě standardních řešení a specializovaných průmyslových řešení podle individuálních požadavků zákazníků se společnost také zaměřuje na výrobu řešení pro mobilní operace zahrnující státní agentury.  Společnost nabízí širokou a neustále se rozšiřující škálu inovativních zařízení pro policejní a zpravodajskou práci, od předních světových produktů pro digitální záznam videa, až po špičkové systémy pro shromažďování zvukových a obrazových záznamů (včetně sledování) – vše za konkurenceschopné ceny. 

Společnost David Horn Communications nabízí širokou a neustále se rozšiřující škálu inovativních zařízení pro policejní a zpravodajskou práci, od předních světových produktů pro digitální záznam videa, až po špičkové systémy pro shromažďování zvukových a obrazových záznamů (včetně sledování) – vše za konkurenceschopné ceny. 

Společnost Liteye UK Limited byla založena v roce 2011 za účelem ovládnutí britského a evropského trhu a je 100% dceřinou společností společnosti Liteye Systems Inc. Společnost Liteye UK má vyjímečné odborné znalosti v oblasti termálních zobrazovacích systémů, návrhů konceptů a systémového inženýrství. V úzké spolupráci s koncovými uživateli jsou schopni zajistit, aby všechny jejich výrobky splňovaly požadované specifikace. 

Společnost Ovation Systems Ltd se specializuje na navrhování a výrobu robustních, vysoce výkonných produktů video monitoringu určený pro policejní, vojenské a jiné vládní orgány činné v trestním řízení. Za posledních 20 let získala společnost vynikající pověst na trhu a získala řadu ocenění za vývoj speciálních produktů pro video monitoring. 

Gedion má značné zkušenosti s vývojem a výrobou zařízení pro sběr a ochranu citlivých informací. Klíčovými oblastmi naší činnosti je skryté audio sledování a sledování polohy.

Watec je japonská firma která vyvíjí, vyrábí a prodává CCD kamery a periferie pro zákazníky po celém světě. Jsou průkopníky v poli miniaturních kamer a zároveň se neustále snaží zlepšovat své produkty, aby měly vyšší citlivost a miniaturní velikost.

AUDIO

Malé a odolné audio rekordéry pro skryté nasazení a nasazení na těle. Výkonné mikrofony, SW a HW pro obnovu zvukových nahrávek, potlačování šumu dialogů a vylepšování řeči.

CEDAR Audio je jedinou společností na světě, která se věnuje výhradně obnově zvuku a zdokonalení řeči pro film, postprodukci, televizní a rozhlasové vysílání, mastering CD a DVD, knihovny a archivy, jakož i sledování zvuku v reálném čase a forenzní analýze zvuku. 

Společnost CeoTronics GmbH byla založena v roce 1985 a vyvíjí nejlepší elektronické systémy pro profesionální komunikaci ve ztížených podmínkách. Od té doby komunikační systémy vyrobené v německém Rödermarku umožňují lidem komunikovat mezi sebou i za nejnepříznivějších podmínek. Systémy CeoTronics nabízejí vyšší bezpečnost na pracovišti, vyšší produktivitu a provozní efektivitu, ať už jste například vystaveni hluku, jste v nebezpečí, nebo používáte osobní ochranné prostředky. 

Covidence A/S je společnost s odbornými znalostmi a zkušenostmi v oblasti sledovacích technologií. Navrhují, vyvíjí a vyrábí miniaturní video monitorovací zařízení pro policejní síly, zpravodajské agentury, speciální síly a další vládní organizace po celém světě. 

Gedion má značné zkušenosti s vývojem a výrobou zařízení pro sběr a ochranu citlivých informací. Klíčovými oblastmi naší činnosti je skryté audio nahrávání a sledování polohy. 

Innova je technologická společnost, která vyrábí a prodává integrované odposlechové systémy pro policejní činnosti a zpravodajské operace. Jejich řešení jsou navržena tak, aby byla efektivní všestranná, spolehlivá a snadno použitelná.

Společnost Ovation Systems Ltd se specializuje na navrhování a výrobu robustních, vysoce výkonných produktů video monitoringu určených pro policejní, vojenské a jiné vládní orgány činné v trestním řízení. Za posledních 20 let získala společnost vynikající pověst na trhu a získala řadu ocenění za vývoj speciálních produktů pro video monitoring. 

Seartech je jihoafrická společnost specializující se na navrhování a výrobu taktického sledovacího zařízení. Jejich produkty poskytují bezdrátové skryté monitorování zvuku pro citlivé operace, kde je kritická bezpečnost informací. Orgány činné v trestním řízení a speciální vyšetřovací jednotky těží z jejich spolehlivých produktů s vysokou integritou.

Forenzní nástroje

SW a HW pro získávání a analýzu digitálních dat, zejména z mobilních telefonů, počítačů, cloudových úložišť, blockchainu, apod. Odemykání a dešifrování mobilních telefonů v rámci policejního vyšetřování.

CEDAR Audio je jedinou společností na světě, která se věnuje výhradně obnově zvuku a zdokonalení řeči pro film, postprodukci, televizní a rozhlasové vysílání, mastering CD a DVD, knihovny a archivy, jakož i sledování zvuku v reálném čase a forenzní analýze zvuku. 

Cellebrite je světovým lídrem v oblasti digitálních zpravodajských řešení a důvěryhodným poradcem zákazníků ve více než 150 zemích po celém světě. Cellebrite se věnuje poskytování řešení Digital Intelligence pro orgány činné v trestním řízení, armády a soukromé podniky na celém světě, aby jim pomohl rychleji vyšetřovat incidenty a řešit jejich rostoucí výzvy v digitálním světě. Mezi řešení společnosti Cellebrite patří: řešení pro mobilní zařízení rodiny UFED, řešení pro kamerové systémy iNPUT-ACE a DVR Examiner a v neposlední řadě řešení rodiny BlackBag pro vyšetřování zařízení společnosti Apple a dalších výpočetních systémů. 

Evidence Talks vytváří řadu komplexních, ale snadno použitelných řešení Digital Forensic Triage & Rapid Imaging určených pro vyšetřovatele na místě činu či domovní prohlídky, zpravodajské služby a digitální forenzní vyšetřovatele. Pomocí platformy SPEKTOR mohou vyšetřovatelé frontové linie rychle identifikovat zařízení, která obsahují zajímavé položky pro další zkoumání a vyřadit ty, která nejsou zájmová. SPEKTOR je široce používán ve forenzních laboratořích a policejních stanicích, kde je rychlost klíčová. 

ForSec (FORensics a SECurity) je jedním z lídrů polského trhu CF s profesionálními službami jak pro orgány činné v trestním řízení, tak pro firemní zákazníky. S jejich forenzní laboratoří a laboratoří pro obnovu dat, mohou také poskytnout našim zákazníkům jedinečná a komplexní řešení, včetně školícího střediska a přední hackerskou školící akademií. 

ForensIQ One poskytuje jednu platformu zaměřenou výhradně na digitální vyšetřování. Tato platforma je vytvořena, aby pomohla vyšetřovatelům zjednodušit a zefektivnit jejich práci při hledání pravdy. Může být použit pro jakýkoliv typ trestního vyšetřování obsahujícího digitální důkazy. Díky škálovatelnosti se hodí jak pro jednotlivé uživatele, tak pro celý tým. Tento tým může být místní, regionální nebo dokonce národní, aby mohl zpracovat případy různé náročnosti a velikosti. S modulárním a otevřeným myšlením mohou uživatelé psát vlastní moduly.  

Společnost Hex-Rays SA byla založena v roce 2005, je soukromou společností se sídlem v Belgii a zaměřuje se na vývoj rychlých, stabilních a robustních nástrojů pro binární analýzu na trhu IT bezpečnosti a je nezávislá na vládních agenturách a tlaku burzy. Kromě světoznámé aplikace IDA Pro nabízí společnost Hex-Rays i další produkty a školení, které rozšiřují možnosti uživatelů v oblasti IDA. 

Chainalysis je předním poskytovatelem technologie blockchainové analýzy, vládám a institucím po celém světě. Jejich vyšetřovací řešení využívají orgány činné v trestním řízení a regulátoři k prevenci hospodářské kriminality a počítačové kriminality, pokud se jedná o kryptoměny. Chainalysis Reactor je celosvětový standard v kryptoměnovém zkoumání, který umožňuje vyšetřování po celém světě, aby identifikoval a zastavil podvodníky, sledoval a obnovoval aktiva. Národní bezpečnostní skupiny, zpravodajská komunita a týmy pro boj proti terorismu se obecně spoléhají na jejich produkty a odborné znalosti při vymáhání sankcí, boji proti terorismu a předcházení praní peněz. 

Od roku 1999 je Logicube světovým lídrem v oblasti duplikace pevného disku a forenzního hardwaru pro tvorbu bitových kopií. IT oddělení po celém světě na podnikových, vojenských, vládních, lékařských a vzdělávacích trzích používají duplikátory Logicube pro všechny své úkoly spojené s klonováním pevných disků, včetně zálohování, zavádění PC, nasazení softwarových aplikací a pro bezpečné vymazání pevných disků. Digitální forenzní řešení pro imaging, včetně vlajkové lodi Falcon-NEO, splňují náročné požadavky forenzních vyšetřovatelů od vládních institucí, orgánů činných v trestním řízení, vojenských jednotek, po soukromé konzultační firmy po celém světě. 

S více než 25 letými zkušenostmi je mh SERVICE jedním z předních poskytovatelů a dodavatelů produktů a služeb souvisejících s IT forenzními službami, forenzními službami pro mobilní telefony a  audio/video. MH Service je také jediným evropským forenzním dodavatelem s vlastním oddělením vývoje a výroby hardwaru. 

SCG Canada Inc. byla založena jako poskytovatel hardwarových, softwarových a školicích řešení pro náročné klienty, kteří potřebují vlastní nástroje pro kritické aplikace. SCG Canada Inc. sídlí v Ottawě v Kanadě.

Defenzivní technika

Detekce elektronických odposlouchávacích zařízení a nelegálních sledovacích zařízení. Systémy a školení pro ochranu informací v organizacích, nástroje potřebné pro komerční a vládní operace technických protiopatření (TSCM).

Research Electronics International (REI) se specializuje na vývoj a výrobu zařízení pro vyhledávání odposlechové techniky přes 30 let. REI spektrální analyzéry, telefonní a linkové analyzéry, a detektory nelineárních přechodů jsou používány ve více než 100 zemích světa vládními agenturami, ozbrojenými složkami a korporacemi k ochraně úniku informací. Mezi hlavní produkty REI patří ANDRE- detektor blízkého RF pole, OSCOR Blue/Green spektrální analyzér, TALAN- telefonní a linkový analyzér, ORION- detektor nelineárních přechodů. Výroba, produktový vývoj a tréninkové centrum je umístěno v Tennessee, USA s globální sítí partnerů a distributorů. 

Sekotech byl založen týmem profesionálů se zkušenostmi v oboru TSCM (Technical Surveillance Counter Measures) a mezinárodním obchodu. Zakladatelé mají navíc vynikající výsledky v oblasti elektronického inženýrství, podnikového bankovnictví a marketingu. Jedinečná kombinace kompetencí jim poskytuje hluboké porozumění potřebám klientů a pomáhá budovat důvěryhodné dlouhodobé vztahy. Výsledkem je, že Sekotech navázal silné vazby s řadou klientů a partnerů po celé Evropě, Asii a zbytku světa.

Speciální technika

Taktická komunikační zpravodajská řešení pro elitní policejní jednotky, speciální vojenské jednotky a vládní bezpečnostní agentury. Analýza 2G, 3G, 4G, 5G sítí, aplikace pro taktické, vozidlové, stacionární i letecké aplikace.

Divize Homeland Security EXFO poskytuje řešení pro elitní policejní jednotky, vojenské speciální síly a vládní bezpečnostní agentury po celém světě, se specializací na kabelové a bezdrátové sítě 2G/3G/4G/5G. Řešení jsou vysoce konfigurovatelná a přenosná, díky čemuž jsou ideální pro taktické, vozidlové, stacionární a letecké aplikace.

International Special Training Facility for Covert Operations je důvěryhodná a respektovaná firma, která je klíčovým poskytovatelem služeb profesionálního výcviku a dodavatelem skrytých technologií a operačních řešení pro tuzemskou a mezinárodní obranu, NATO SOF a spojenecké aliance. Od roku 2011 jsme jedničkou ve vývoji a poskytování nejkomplexnějších školících programů v souladu s dnešním operačním celosvětovým trendem. Spolupracovali  jsme s malými týmy bezpečnostních složek na zdokonalení svých činností v oblasti skrytého sledování a vytěžování informací v rámci různorodého prostředí, prostřednictvím organických a technických metod.

Řada produktů Intsas jsou exkluzivní nástroje pro vymáhání práva, které usnadňují fyzický vstup do operačních případů zpravodajským službám a ostatním státním organizacím. Jak hardware, tak software, jsou vyvíjeny od základů k vynikající kvalitě a výkonu. Vlastníme všechny algoritmy a pracovní metodologie a nejsme tak závislí na nástrojích třetích stran.

Společnost NEST iON vyvíjí a vyrábí revoluční taktické lithiové baterie a doplňkové příslušenství ke zvýšení účinnosti techniky pro policejní jednotky a zpravodajské služby.

Phonak Communications AG je lídrem v oblasti technologie a trhu ve vývoji, designu, výrobě a globální distribuci ultra miniaturizovaných bezdrátových systémů. Jako člen skupiny Sonova je Phonak Communications AG kompetenčním centrem společnosti Sonova pro miniaturizované bezdrátové technologie. Firma Phonak Communications AG vyrábí špičkové náhlavní soupravy pro skrytou komunikaci včetně ochrany sluchu. Jedná se o švýcarskou firmu s dlouholetými zkušenostmi v tomto segmentu.

Společnost SECUPRO má odborné znalosti v oblasti špičkových systémů, poskytují odborné školení, mezi které patří například nasazení sledovací techniky, skryté instalace audio & video, výroba kamufláže, překonávání zamykacích systémů vozidel a objektů destruktivní i nedestruktivní metodou. Specializuje se na projektové školení v místě firmy, nebo na adrese zákazníka.

Silent Circle Enterprise Mobile Privacy Platform je flexibilní, modulární systém pro bezpečnou komunikaci. Pokud Vám na důvěryhodné komunikaci záleží, svěřte svou komunikaci do bezpečí společnosti Silent Circle.

V roce 2004 byla založena firma Silvus s posláním být v popředí a přinést revoluční výhody komunikační technologie MIMO pro přenos vysoce kvalitního videa, hlasu a dat v drsných podmínkách. Silvus shromáždil tým vědců a inženýrů, aby využil příležitostí výzkumu a vývoje financovaných vládou USA, které se zabývají mnohonásobným šířením rádiových vln, nelineární viditelností (NLOS), rušením, vysokou mobilitou a přetížením spektra. 

Společnost SFL, se sídlem na severozápadě Anglie od roku 1977, vyvinula tisíce řešení RF antén pro krizovou komunikaci po celém světě prostřednictvím sítě specializovaných partnerů.

Anti-dron systémy

Nejmodernější technologie pro detekci, identifikaci a eliminaci dronů a to včetně systémů pro převzetí řízení. Radarové, optické a RF senzory, SW pro analýzu dat s cílem minimalizovat riziko útoků bezpilotních letounů a chránit citlivé oblasti před neoprávněným průnikem.

Aaronia je mezinárodně uznávaná high-tech společnost se sídlem v Strickscheidu v Německu. Od roku 2003 se specializuje na měřicí, sledovací a monitorovací technologii. Zkušenosti, produkty a patenty jim umožňují poskytovat komplexní a inteligentní systémy detekce a ochrany proti dronům s extrémně velkým rozsahem, přesností a spolehlivostí.

Advanced Protection Systems je inovativní technologická společnost zaměřená na prevenci hrozby UAV. Jejich senzorový systém implementuje řešení, které poskytuje maximální účinnost a kompletní ochranu před rušivými drony.